TREC DAA ULTRA 120 cap

64,99 zł

✅Zawiera wysoką dawkę kwasu D-asparaginowego;

suplement diety

OPIS DAA ULTRA

DAAULTRA zawiera kwas D-asparaginowy, czyli endogenny aminokwas białkowy. Jest to suplement diety, który uzupełnia dietę sportowców.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 4 kapsułki.

SKŁADNIKI DAA ULTRA

Kwas D-asparaginowy (79%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwnik –tlenki i wodorotlenki żelaza)B  / (substancja glazurująca  - hydroksypropylometyloceluloza;  barwnik –tlenki i wodorotlenki żelaza)C; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.B,CPatrz symbol za numerem partii produkcyjnej.

Składniki aktywne

w 4 kapsułkach*

  • Kwas D-Asparaginowy (DAA) 3000,00 mg

*Dzienna porcja produktu

Masa netto: 141,6 g

Sposób użycia

Stosowanie: Jednorazową porcję produktu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie, najlepiej I porcję rano po przebudzeniu, II porcję na 30-60 min. przed snem. Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia to 4 kapsułki.

Ostrzeżenie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zrównoważona dieta i zdrowy styl życia są ważne.

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni celsjusza, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Minimalny termin przydatności do spożycia: Przynajmniej pół roku

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy

PRODUCENT: TREC NUTRITION Sp. z o.o., ul. Śmidowicza 48, 81-127 Gdynia, POLAND.