Sztuki walki 

There are 82 products.
na stronę

Mocowanie to przeznaczone jest do montowania worków bokserskich o wadze nie przekraczającej 100kg.

32,00 zł

Mocowanie przeznaczone jest do montowania worków bokserskich o wadze nie przekraczającej 100kg.

26,00 zł

Gruszka Bokserska z linkami (potocznie – piłka refleksowa) Beltor jest idealnym przyrządem do rozwoju szybkości, poprawy dynamiki i techniki każdego zawodnika sportów walki. Piłka sprawdza się zarówno w przypadku treningów w zaciszu domowym, jak i w klubie sportowym.

169,00 zł

Ręczne wykonanie rękawic bokserskich Storm gwarantuje dopracowanie w każdym calu, a użycie najwyższej jakości skóry naturalnej świadczy o ich trwałości.

249,00 zł

Prosty przyrząd, który pozwala przeprowadzać skuteczny trening łydek, ud, pośladków i ramion. Poprawia koordynację ruchową, szybkość, równowagę, wytrzymałość oraz kondycję. Ergonomiczne gumowane uchwyty zapewniają pewny i wygodny chwyt.

29,00 zł

Alu Heavy – Łożyskowana i płynnie pracująca skakanka aluminiowa. Metalowy stoper pozwala na precyzyjne dopasowanie długości skakanki do swoich indywidualnych potrzeb. Produkt cechuje szybkość i płynność ruchów. Skakanka dedykowana jest wymagającym zawodnikom sportów walki, CrossFit oraz amatorom ćwiczeń domowych.

55,00 zł

Cross Light – Lekka skanka, płynnie pracująca, ergonomicznie skonstruowana. Metalowy stoper pozwala na precyzyjne dopasowanie długości linki do twoich indywidualnych potrzeb. Produkt dedykowany jest zawodnikom CrossFit oraz amatorom domowych treningów.

29,00 zł

Rotation Rope – Łożyskowana, płynnie pracująca skakanka aluminiowa. Metalowy stoper pozwala na precyzyjne dopasowanie długości skakanki do twoich indywidualnych potrzeb. Produkt cechuje specjalna powłoka na uchwytach uniemożliwiająca wyślizgnięcie się skakanki z ręki. Skakanka dedykowana jest zawodnikom sportów walki, CrossFit oraz amatorom tradycyjnych...

89,00 zł

Skakanka polecana jest wszystkim sportowcom jako element rozgrzewki przedtreningowej, osobom odchudzającym się jako prosty środek skutecznej aktywności ruchowej spalającej tkankę tłuszczową. Używanie skakanki poprawia także ogólną sprawność ruchową i motorykę organizmu.

39,00 zł
Pokazuje 1 - 60 produktów