SOLVE LABS KETO CREATINE 240 g CYTRYNA

109,00 zł

Suplement diety

Czym jest KETO CREATINE?

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny.

Składniki aktywne

W 6g

  • Zmikronizowany monohydrat kreatyny 3,5 g
  • w tym kreatyna 3,48 g
  • Chlorowodorek betainy 1,5 g
  • Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-gracum L.) 200 mg *
  • Ekstrakt z owoców opuncji figowej (Opuntia ficus-indica (L.) 150 mg
  • Ekstrakt z kory cynamonowca cejlońskiego (Cinnamomum verum J.Presl.) 100 mg

* Z uwagi na zawartość ekstraktu z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-gracum L.) nie stosować produktu w czasie ciąży.

Składniki: Zmikronizowany monohydrat kreatyny, chlorowodorek betainy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenum-gracum L.)*, naturalny aromat, ekstrakt z owoców opuncji figowej (Opuntia ficus-indica (L.) Mill., ekstrakt z kory cynamonowca cejlońskiego (Cinnamomum verum J.Presl.), substancja przeciwzbrylająca - celuloza, barwnik - karoteny, substancja słodząca - sukraloza

Sposób użycia

Stosowanie: 

6 gramów produktu (1 miarka), rozpuścić w 250 - 300 ml wody lub ulubionego napoju. Spożywać raz dziennie przed aktywnością fizyczną. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Masa netto: 240g

Ostrzeżenie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zrównoważona dieta i zdrowy styl życia są ważne.

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni celsjusza, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Minimalny termin przydatności do spożycia: Przynajmniej pół roku

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy

PRODUCENT: Solve Labs, Pawłowa Iwana 7, 20-455 Lublin