GENLAB PURE CREATINE MICRO 300 g

109,00 zł

Suplement diety

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystne działanie uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny.

Składniki aktywne

  • W  100 g     w 1 porcji (5 g)    %ZDS*
  • Witamina C    5960 mg    298 mg    496,67 %
  • Monohydrat Kreatyny    88000 mg    4400 mg    **
  • Kwas Alfa Liponowy:    3960 mg    198 mg    **

 (*)% ZDS: Zalecana dzienna dawka oparta jest na diecie 2.000 kcal dla osób pomiędzy 19-55 r. ż. Wartości odżywcze pochodzą z analizy podstawowych składników produktu i mogą się minimalnie różnić w zależności od danego smaku produktu (jeżeli występuje w kilku smakach).

(**) Zalecanego dziennego spożycia nie ustalono.

Składniki: monohydrat kreatyny, witamina C (kwas L-askorbinowy), kwas alfa-liponowy (ALA), lecytyna roślinna, naturalne aromaty owocowe, substancja słodząca: stewioglikozydy.

Sposób użycia

Stosowanie: 

W dni treningowe: 2 razy dziennie, 1 miarka (5 g) rano ze śniadaniem, 1 miarka (5g) 30 minut przed treningiem. Dni nietreningowe: 1 miarka (5 g) rano ze śniadaniem.

Masa netto: 300g

Ostrzeżenie

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Zrównoważona dieta i zdrowy styl życia są ważne.

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni celsjusza, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Minimalny termin przydatności do spożycia: Przynajmniej pół roku

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy

PRODUCENT: Genlab Sports Official Store, ul. Głogowska 35b, 45-315 Opole, Polska