ForMeds BICAPS K2 D3 max 60 kap

79,99 zł

suplement diety

BICAPS K2D3 MAX zawiera 4000 IU naturalnej wit. D3 z lanoliny oraz 200 µg mikrokapsułkowanej witaminy K (K2 MK-7). Użyta w produkcie witamina K występuje w wysoko przyswajalnej formie (mikrokapsułkowany menachinon MK-7 100% trans) pozyskiwanej z olejów roślinnych (geraniol, farnesol). Czysty skład - produkt nie zawiera m.in.  sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Naturalna roślinna kapsułka z pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji. Pojemnik wytworzony z użyciem roślinnych surowców.

Składniki aktywne

Zalecana porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera (referencyjne wartości spożycia %):

  •  Witamina K (K2 MK-7) - 200 μg (266%), Witamina D (D3) - 100 µg (2 000 %) / 4 000 IU, Inulina - 270 mg
  • IU- International Unit (1 μg = 40 IU)

Składniki: inulina (korzeń cykorii), pullulan (otoczka kapsułki), cholekalcyferol z lanoliny, witamina K (mikrokapsułkowy menahinon-7)

Sposób użycia

Stosowanie: 

Spożywać 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Masa netto: 19,8g

Ostrzeżenie

Produkt jest przeznaczony dla zdrowych osób powyżej 75 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol). Przed zastosowaniem produktu wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz skonsultowanie wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Nie zaleca się spożywania więcej niż 50 µg witaminy D/ dzień z różnych źródeł.

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni celsjusza, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Minimalny termin przydatności do spożycia: Przynajmniej pół roku

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy

PRODUCENT: ForMeds ul. Grunwaldzka 184 60-166 Poznań