ForMeds BICAPS D3 VEGE 60 kap

36,99 zł

suplement diety

BICAPS D3 VEGE zawiera 2000 IU wegańskiej, mikrokapsułkowanej witaminy D (z porostów). Czysty skład - produkt nie zawiera m.in.  sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Naturalna, wegańska kapsułka z pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji. Pojemnik wytworzony z użyciem roślinnych surowców. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Składniki aktywne

Zalecana porcja dzienna (1 kapsułka) zawiera (referencyjne wartości spożycia %):

  • Witamina D (D3) (mikrokapsułkowany cholekalcyferol z porostów) - 50 µg (1 000 %) / 2 000 IU
  • Inulina - 280 mg

Składniki: inulina (korzeń cykorii), witamina D (mikrokapsułkowany cholekalcyferol z porostów), pullulan (otoczka kapsułki)

Sposób użycia

Stosowanie: 

Spożywać 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

Masa netto: 18g

Ostrzeżenie

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i karmiące bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przed zastosowaniem produktu wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz skonsultowanie wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą. Nie zaleca się spożywania więcej niż 50 µg witaminy D/ dzień z różnych źródeł.

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni celsjusza, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Minimalny termin przydatności do spożycia: Przynajmniej pół roku

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy

PRODUCENT: ForMeds ul. Grunwaldzka 184 60-166 Poznań