Power System Pas Wyszczuplający 125x25 cm WT PRO 4001

PS4001 SLIMMING BELT to neoprenowy pas wyszczuplający podszyty elastycznym nylonem typu 4WAY, który pozwala na wygodne zapięcie go w dowolnym miejscu.

32,00 zł

PS4001 SLIMMING BELT to neoprenowy pas wyszczuplający podszyty elastycznym nylonem typu 4WAY, który pozwala na wygodne zapięcie go w dowolnym miejscu. Dzięki temu pas można stosować podczas wielu aktywności, np. podczas jazdy na rowerze, biegania (gry zespołowe), gry w tenisa, w sportach walki, podczas treningu siłowego, crossfit'u oraz fitness.

Pas ten wspomaga zrzucanie nadmiaru kilogramów w okolicy talii i uzyskanie szczupłej sylwetki, poprzez podnoszenie temperatury ciała. Działa on miejscowo, dzięki czemu proces przemiany materii zostanie przyspieszony, powodując spalanie tkanki tłuszczowej i utratę zbędnych kilogramów. Z pasa neoprenowego można korzystać w każdej sytuacji, choć najlepiej używać go w czasie zwiększonej aktywności fizycznej: podczas treningu lub podczas wykonywania domowych obowiązków. Poprzez podnoszenie temperatury ciała, cały metabolizm ulega przyspieszeniu, a co za tym idzie – tkanka tłuszczowa ulega spalaniu, które jest od 5 do 15 razy szybsze niż podczas normalnych ćwiczeń. Należy jednak pamiętać, że zwiększona temperatura ciała to także zwiększone pocenie – czyli utrata wody i cennych składników mineralnych. Jeśli zdecydujemy się na wspomaganie odchudzania za pomocą pasa neoprenowego, nie zapominajmy więc o zdrowej diecie, ewentualnie suplementacji, a przede wszystkim o wypijaniu zwiększonej ilości wody.
Z pasa można korzystać także przez cały dzień jeśli będzie noszony na bieliźnie, jednak należy pamiętać, że najefektywniej działa on podczas wytężonego wysiłku.

- Wspomaga odchudzanie talii i redukcję tkanki tłuszczowej
- Przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
- Materiał 4WAY pozwala na zapięcie rzepa w dowolnym miejscu

DANE TECHNICZNE:
Materiał: Neopren, Nylon
Dostępne kolory: czarny
Szerokość: 25 cm
Dostępne rozmiary: 125 cm (L/XL)

Zobacz także