Włosy skóra paznokcie

97,00 zł

Zestaw prezentowy dla niego:

  • Trec Collagen Renover 350 g - czysty kolagen
  • Evolite Cytrynian cynku 30 mg 100 kap - cytrynian cynku
  • Olimp Chela Mag B6 Forte 60 kap -  magnez z witaminą b6

Trec Collagen Renover - zawiera łatwoprzyswajalny hydrolizat kolagenu uzupełniony o wit. C, który wspomaga regenerację tkanki łącznej. Włókna kolagenowe spajają i uelastyczniają struktury stawów oraz skóry, zapewniając im odporność na odkształcenia mechaniczne. Z wiekiem spada produkcja kolagenu w organizmie, co może być jedną z przyczyn przyspieszonego zużycia chrząstek stawowych oraz utraty elastyczności skóry. COLLAGEN RENOVER dedykowany jest jako uzupełnienie diety w kolagen osobom narażonym na przeciążenia stawów, w tym sportowcom, ludziom z nadwagą i w podeszłym wieku.

Evolite Cytrynian cynku 30 mg - pełni wiele istotnych dla organizmu ludzkiego funkcji takich jak udział w procesie wzrostu komórek czy wspomaganie pracy mózgu. Evolite wyszedł na przeciw potrzebom swoich klientów oferując łatwo przyswajalny suplement diety oferujący szeroką gamę pozytywnych właściwości.

Olimp Chela-Mag B6 Forte  - Magnez to elementarny minerał, niezbędny dla zachowania homeostazy, czyli równowagi biochemicznej naszego ciała. Pierwiastek ten zaangażowany jest w ponad 300 reakcji enzymatycznych, zachodzących w naszych komórkach każdego dnia. Jedną z jego najważniejszych funkcji jest udział w syntezie paliwa komórkowego, bez obecności odpowiedniej ilości magnezu produkcja energii niezbędnej w codziennym funkcjonowaniu organizmu zachodzi nieefektywnie. To właśnie dlatego, gdy brakuje nam magnezu czujemy się wiecznie zmęczeni. Ponadto minerał ten jest zaangażowany w aktywny transport różnych składników przez błony komórkowe, między innymi przyczynia się do utrzymania odpowiedniej równowagi pomiędzy sodem a potasem.

*Niniejsza oferta jest promocyjna i nie łączy się z innymi promocjami, kodami, rabatami.

Zobacz także