TREC PEPTIDE GLUTAMINE 320 CAP

Protects Lean Muscle and Supports Immune System!

  • Naturalna forma L-glutaminy
  • Długotrwała ochrona przed katabolizmem
  • Wysokiej klasy bio-dostępny surowiec


L-Glutamina w formie naturalnego peptydu

85,00 zł

PEPTIDE GLUTAMINE to doskonale przyswajalna naturalna L-glutamina w formie peptydu. PEPTIDE GLUTAMINE zawiera najwyższej jakości, czysty peptyd L-glutaminy uzyskiwany w wieloetapowym procesie oczyszczania i suszenia rozpyłowego, co znacząco zwiększa jego biodostępność.

SPOSÓB UŻYCIA: Zalecana dzienna porcja do spożycia to od 12 do 16 kapsułek. W dni treningowe: rano 4 kapsułki, bezpośrednio po treningu 4-8 kapsułek oraz 4 kapsułki przed snem. W dni nietreningowe: 3 razy dziennie po 4 kapsułki co 6 godzin. Porcje Peptide l-glutamine  najlepiej stosować przed posiłkami popijając kapsułki wodą  w ilości 300 ml. Dla uzyskania lepszych efektów  przyrostu masy i siły mięśniowej preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z kreatyną oraz aminokwasami rozgałezionymi BCAA.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.  Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii produkcyjnej na spodzie opakowania.

Zobacz także