Liposol Liposomalna Witamina C 250 ml, cytrynowy smak

64,90 zł

Liposomalna Witamina C 1000 (Buforowana) 250 ml

suplement diety w płynie

Smak cytrynowy

Składniki: Woda oczyszczona, witamina b12 (metylokobalamina).

W celu zapewnienia najwyżej, jakości produktu przez cały okres daty jego ważności, na etapie produkcyjnym, dodawane jest ok 30% naddatku technologicznego czyli ok. 30% więcej witaminy C w każdej porcji.

Do opakowania dołączona jest miarka ułatwiająca odmierzenie odpowiedniej porcji produktu. Spożywać bezpośrednio lub rozpuścić w szklance wody bądź soku. Wstrząsnąć przed spożyciem.


Składniki aktywne

1 dzienna porcja (5 ml) RWS*% dzienna porcja

  • Witamina C 1000 mg 1250%

*RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia dla dorosłych.

Składniki: woda, witamina C (L-askorbinian sodu, kwas L-askorbinowy), substancja wiążąca (glicerol), emulgator (lecytyna słonecznikowa), naturalna substancja słodząca (maltitol), naturalna witamina E (octan d-alfa tokoferylu) substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), naturalna substancja aromatyczna o smaku cytryny.

Masa netto:

Sposób użycia

Stosowanie: 5 ml dziennie (1000 mg) w trakcie posiłku

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15-25 stopni celsjusza, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Chronić przed światłem.

Minimalny termin przydatności do spożycia: Przynajmniej pół roku

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia piersią lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy

PRODUCENT: Medicaline Ostrówiec 150, 05-480 Karczew