5% NUTRITION FULL AS F*UCK 357 g

125,00 zł

Doskonała pompa mięśniowa może przekształcić twoją sylwetkę tuż przed twoimi oczami, zmuszając mięśnie do wyglądania na Full as F * CK. Świetna pompa ma więcej niż tylko wizualne zalety, ponieważ ekstremalny wzrost przepływu krwi przenosi potrzebne składniki odżywcze i tlen do pracujących mięśni, dzięki czemu możesz wykonywać swoje ćwiczenia przez długi czas.

Oczywiście wielu kulturystów i sportowców poszukuje na rynku najbardziej ekstremalnego produktu, jaki mogą znaleźć. Full As F * ck to produkt, którego potrzebujesz, jeśli chcesz mieć najlepszy wzmacniacz pompy. Full As F * ck daje w pełni ujawnione, ogromne dawki tlenku azotu i składników zwiększających objętość komórek, wszystkie zaprojektowane w celu zwiększenia produkcji azotanów i napełnić mięśnie wodą, aby uzyskać najlepsze wrażenie pompy.

L-Cytrulina - 4 gramy

Nie mówimy tu o jabłczanie cytruliny; mówimy o czystej L-cytrulinie. Wiele z tych innych pomp łączy cytrulinę z kwasem jabłkowym. Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że Kwas Jabłkowy zwykle stanowi większość całkowitej zawartości Cytruliny w tym produkcie. Cytrulina jest istotną częścią tego zestawu składników aktywnych, ponieważ przekształca się w argininę w wątrobie i promuje długotrwałe, bardziej intensywne pompy niż sama arginina. Full As F * ck zawiera 100% czystej L-cytruliny w bardzo hojnej 4-gramowej dawce.

L-Tauryna - 2 gramy

Tauryna wydaje się być ostatnio w kilku suplementach, prawie zawsze przed treningami i napojami energetycznymi. Tauryna jest warunkowo niezbędnym aminokwasem występującym głównie w mózgu, sercu i mięśniach szkieletowych organizmu. Tauryna zmniejsza impulsy nerwowe w mózgu, które zwiększają ciśnienie krwi, zmniejszając w ten sposób opór przepływu krwi. Dodatkowo Tauryna działa na rzecz zwiększenia objętości komórek mięśniowych, pomagając w pobieraniu wody do mięśni.

Monostearynian glicerolu - 1 gram

Monostearynian glicerolu zwiększa objętość komórek mięśniowych przez wiązanie i wciąganie wody do mięśni w celu radykalnego zwiększenia objętości komórek mięśniowych. Glicerol poprawia również nawodnienie i zwiększa poziom wytrzymałości.

Ekstrakt Dan-Shen - 650 mg

Ten silny ekstrakt ziołowy, znany również jako Czerwona Szałwia, jest stosowany w medycynie chińskiej dosłownie od tysięcy lat.

Proszek z korzenia buraków - 500 mg

Badania wykazały, że korzeń buraka zwiększa przepływ krwi z powodu wysokiego poziomu zawartych w nim azotanów. Ponadto korzeń buraka poprawia wydajność ćwiczeń i obniża poziom zmęczenia.

L-norwalina - 250 mg

Arginaza jest enzymem, który może ograniczać produkcję tlenku azotu, co oznacza, że ​​twoja pompa nie jest tak ekstremalna, jak mogłaby być - nikt tego nie chce! Dobrą wiadomością jest to, że możesz zablokować ten enzym za pomocą L-norwaliny, zwiększając w ten sposób działanie tlenku azotu.

Hesperidin - 100 mg

Ten składnik to zdrowy dla serca flawonoid, który jest powiązany z witaminą C i znany z poprawy krążenia krwi.

Ekstrakt pieprzu czarnego BioPerine® - 5 mg

Ekstrakt pieprzu czarnego BioPerine® znacznie poprawia wchłanianie innych połączonych z nim składników odżywczych i jest wykorzystywany w ten sposób od ponad 20 lat. Zwiększone wchłanianie przekłada się na zwiększoną aktywację składników, co pozwala uzyskać najbardziej ekstremalną pompę mięśniową możliwą przy stosowaniu Full As F * ck.

SKŁAD

W porcji (12 g)

 • Witamina C 250 mg 417%
 • Witamina B3 jako niacyna 30 mg 150%
 • Wapń 9 mg 1%
 • Magnez 15 mg 4%
 • Sód 17 mg 1%
 • Potas 36 mg 1%
 • L-Cytrulina 4000 mg -
 • L-Tauryna 2000 mg -
 • Monostearynian Glicerolu 1000 mg -
 • Ekstrakt Dan-Shen (Salvia Miltiorrhiza) 650 mg -
 • Sproszkowany korzeń buraka 500 mg -
 • L-Norwalina 250 mg 
 • Hesperydyna 100 mg -
 • Ekstrakt z pieprzu czarnego
 • (BioPerine®) 5 mg -

SPOSÓ UŻYCIA

zmieszaj jedną porcję (1 miarka) Full as F * ck z 240-360 ml wody i spożywaj przed treningiem

⚠️ OSTRZEŻENIA ⚠️

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Czerwień koszenilowa A może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Zobacz także