MG12.SPORT ODNOWA PŁATKI MAGNEZOWE 4 kg

This product is no longer in stock

49,00 zł

Przykro nam ale obecnie nie posiadamy tego produktu.
Możesz wybrać inny typ z rozwijanej listy.

Płatki magnezowe Mg12 ODNOWA to najwyższej jakości minerał – biszofit – wydobywany na terenie niemieckiej Saksonii. Zawierający 47% naturalnego chlorku magnezu, odpowiedzialnego za regenerację organizmu po ciężkim dniu, przynoszą w gorącej kąpieli magnezowej relaks, odprężenie, regenerację oraz komfort energetyczny umysłu i ciała.

Jak stosować płatki magnezowe Mg12?

Nasz produkt najlepiej stosować w wannie wypełnionej gorącą wodą, bez żadnych dodatków. Płatki idealnie rozpuszczają się w wodzie, tworząc kąpiel magnezową, której zadaniem będzie przyniesienie Tobie ulgi po trudach całego dnia. Zawarty w kąpieli magnez powoduje wyrównanie napięć skóry, zapewnia rozluźnienie i uczucie komfortu. Półgodzinna kąpiel jest najlepszym sposobem na komfortowe spa, które możesz sobie zapewnić w domowym zaciszu.

Kąpiel stóp w płatkach

Rozpuszczone w misce z gorącą płatki są idealnym sposobem na przyniesienie ulgi zmęczonym stopom i kostkom. Po całym dniu spędzonym na nogach, często w niewygodnym obuwiu, 20-minutowa kąpiel w prostej misce (ale możesz użyć do tego również masażera), przynosi uczucie ulgi, niweluje opuchlizny i daje uczucie komfortu. Wystarczy 150 gram płatków, by optymalnie przygotować kąpiel stóp.

Sprawdzony produkt najwyższej jakości

Możesz się zastanawiać, dlaczego nasze płatki kosztują trochę więcej niż “popularny” chlorek magnezu. Zwróć uwagę na kraj pochodzenia, czy produkt jest naturalny czy sztuczny i czy – co najważniejsze – został przebadany dermatologicznie pod względem alergii i mikrobiologii. Nasz produkt pochodzi z certyfikowanej kopalni w Niemczech, jest naturalny i został przebadany dermatologicznie, czego dowodzą dokumenty, które udostępniamy na życzenie.

Czy naprawdę w dalszym ciągu chcesz potraktować swoją skórę najtańszym chlorkiem magnezu niewiadomego pochodzenia?

Zobacz także