SWANSON FS MILK THISTLE 500 mg 100 kap

  •          Wspomaga detoksykację w wątrobie
  •          Zwiększa aktywność antyoksydacyjną
  •          Obsługuje zdrową wątrobę i śledzionę

23,00 zł

Prawdopodobnie nie poświęcasz dużo czasu na myślenie o swojej wątrobie, ale ona robi dla ciebie dużo ciężkiej pracy! Odfiltrowuje toksyny z krwi z niesamowitą szybkością prawie litra na minutę. To porządkuje dobro od złego, trzyma wszystko, co pożyteczne i wyrzuca śmieci. W miarę jak świat staje się coraz bardziej toksyczny, wątroba pracująca z optymalną wydajnością odgrywa większą rolę w zdrowiu i samopoczuciu niż kiedykolwiek wcześniej. Suplement ostropestu plamistego Swanson jest najlepszy w zdrowiu wątroby. Sylimaryna, silny przeciwutleniający flawonoid, zawiera szczególne korzyści ochronne dla tkanek wątroby, dzięki czemu ostropest plamisty jest najważniejszym tonikiem wątrobowym. Nasze wygodne kapsułki dostarczają 500 mg odżywiania ostropestu plamistego, które nie powodują uszczerbku na Twoim portfelu.

SKŁAD:

Suplement diety - Swanson Full Spectrum Milk Thistle 500mg
     1 kapsułka
Ostropest plamisty (Silybum marianum) (nasiona)    500mg
Składniki:

Ostropest plamisty, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu.

Sposób użycia:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.