SWANSON CO Q10 100 mg 100 kap

  • witamina "młodości" i "długowieczności"
  • konieczny do wytwarzania energii w komórce
  • silny antyoksydant
  • wspomaga prace układu krążenia
  • Bez Koenzymu Q10 nie ma życia

57,00 zł

Wraz z wiekiem, redukowany jest poziom koenzymu Q10 w ludzkim organizmie. Najsilniej niedobory tej substancji dostrzegalne są między trzydziestym a czterdziestym rokiem życia. Skutecznym sposobem zatrzymania negatywnego procesu sukcesywnego zmniejszania się ilości tego cennego składnika jest włączenie do zbilansowanej i racjonalnej diety wysokiej jakości suplementacji. Certyfikowany i bezpieczny oraz skuteczny w zastosowaniu preparat zawierający koenzym Q10 proponuje marka Swanson. Przeznaczony do regularnego zażywania, pozytywnie wpływa na opóźnienie procesu starzenia się komórek, wspomaga aktywność fizyczną oraz podnosi odporność. Przyjmowany w racjonalnych, zgodnych z zaleceniami producenta dawkach, stanowi tarczę ochronną mięśnia sercowego. Wzmacnia układ krążenia oraz kontroluje wszelkie przemiany energetyczne. Sprzyja prawidłowej pracy wątroby i nerek. Zwiększa wydolność. Koenzym Q10 od Swanson to suplement ekologiczny wyróżniony prestiżowym certyfikatem GMP (Good Manufacturing Practice - Dobra Praktyka Wytwarzania).

SKŁAD:

Suplement diety - Swanson CoQ10 100mg / 10mg Tocotrienols
     1 kapsułka
Naturalny koenzym Q10 (ubidekarenon)     100mg
EVNol™ Natrualne spektrum tokotrienoli (z palmy)
(zawiera d-gamma tokotrienol, a-alfa tokotrienol,
d-delta tokotrienol, d-beta tokotrienol)    10mg
Składniki:

Koenzym Q10, naturalne tokotrienoli, olej z brązowego ryżu, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, substancja nabłyszczająca: żółty wosk pszczeli, barwink: annato, olej palmowy, d-alfa tokoferol, roślinny skwalen, kompleks steroli, mieszanka naturalnych karotenoidów.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15–25°C, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.