TREC VIT. D3 + MAGNESIUM 60 kap

  • Witamina D wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości;  
  • Zawiera magnez w postaci chelatowanej, cytrynianu magnezu, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia;  
  • Magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu nerwowego.

29,00 zł

Vit. D3 + Magnesium to połączenie witaminy D3 z cytrynianem magnezu. Prawidłowa podaż tych dwóch mikroskładników pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni.

Od dłuższego czasu zwracamy szczególną uwagę na dostarczenie odpowiedniej ilości witaminy D w diecie. Noworodki już od pierwszych dni swego życia na oddziałach położniczych  otrzymują 400 IU witaminy D. Karmiącej kobiecie opuszczającej szpital z maluchem także przypomina się o uwzględnianiu odpowiedniej porcji witaminy D w żywieniu.

Vit. D3 + Magnesium zawiera 2000 IU witaminy D3, co stanowi 1000 % referencyjnej wartości jej spożycia, oraz porcję magnezu – minerału, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Vit. D3 + Magnesium zawiera magnez w postaci chelatowanej: cytrynianu magnezu. Forma chelatowana zapewnia maksymalną absorpcję tego ważnego minerału dopasowaną do indywidualnego zapotrzebowania człowieka, wynikającego z trybu życia.

SKŁAD:

Składniki aktywne w 1 kapsułce**

  • Magnez 90,00 mg (24%*)
  • Wit. D 50,00 2000 µg (1000%*) IU

*Referencyjna Wartość Spożycia

**Dzienna porcja produktu

SPOSÓB UŻYCIA
Jednorazową porcję produktu – 1 kapsułkę popić 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie, najlepiej bezpośrednio po głównym posiłku.
Ostrzeżenia

Wyprodukowano w zakładzie, w którym również przetwarza się mleko. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od światła słonecznego. Produkt przeznaczony dla osób prowadzących aktywny styl życia i stosujących zbilansowaną dietę.


Zobacz także