FORMOTIVA MATA Z KÓŁKAMI 180cm/60cm/5mm

- ZNAKOMITA MATA TRENINGOWA O WYMIARACH 183/60/5 [MM]

- SPRAWDZI SIĘ ZARÓWNO PODCZAS ZAJĘĆ FITNESS, JAK I JOGI

- ZAPEWNIA IZOLACJĘ OD PODŁOŻA ORAZ WYSOKI KOMFORT ĆWICZEŃ

- WYKONANA JEST Z DBAŁOŚCIĄ O DETALE PRZY WYKORZYSTANIU WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW

- CHARAKTERYZUJE SIĘ UNIWERSALNĄ KOLORYSTYKĄ, WPASOWUJĄCĄ SIĘ DO RESZTY WYPOSAŻENIA

This product is no longer in stock

64,99 zł

Przykro nam ale obecnie nie posiadamy tego produktu.
Możesz wybrać inny typ z rozwijanej listy.

Formotiva Mata Z Kółkami 180cm/60cm/5mm - profesjonalna mata stworzona z myślą o jodze, ale mogąca zostać wykorzystana także podczas zajęć fitness. Pozwala na komfortowe, bezpieczne i co najważniejsze stabilne wykonywanie ćwiczeń (w tym wszystkich asan). Produkowana jest ze specjalnie przygotowanej mieszanki gumy oraz PCV, co przekłada się na trwałość i wytrzymałość produktu. Sprawdzi się nawet podczas intensywnego użytkowania każdego dnia. Opisywana wersja posiada metalowe oczka, dzięki którym mata może być przechowywana w szafie na wieszaku.

Wymiary: 183 x 60 x 0.5 cm

Średnica po zrolowaniu: 10 cm

Waga: 0,8 kg

Formotiva Mata Z Kółkami 180cm/60cm/5mm- jest to propozycja dla wszystkich aktywnych fizycznie osób, których ulubionym zajęciem jest oddawanie się jodze.

ZALETY FORMOTIVA MATA Z KÓŁKAMI 180CM/60CM/5MM

Posiada optymalne wymiary 183/60/5 [mm] gwarantujące odpowiednią izolację od podłoża oraz sam komfort użytkowy. Ponadto producentem jest marka znana z wysokiej jakości produktów i w tym przypadku nie jest inaczej. Bardzo łatwo się roluje i w takiej postaci jej średnica nie przekracza 10 centymetrów, a waga to niespełna 1 kg, a więc jest relatywnie kompaktowa i łatwa w przechowywaniu każdego dnia.

STOSOWANIE FORMOTIVA MATA Z KÓŁKAMI 180CM/60CM/5MM

Proponowana mata z kółkami marki Formotiva jest jednym z tych elementów wyposażenia, które po prostu musisz mieć. Charakteryzuje się znakomitym wykonaniem przy wykorzystaniu odpowiednio wytrzymałych i trwałych materiałów. Innymi słowy jest to profesjonalna mata skierowana do najbardziej wymagających osób uprawiających regularnie jogę bądź fitness. Występuje w uniwersalnym kolorze (odcieniach szarości), dzięki czemu z powodzeniem wpasowuje się w posiadany już sprzęt. Sięgnij po to, co najlepsze i nie przepłacaj!

Zobacz także