AEROZOL PŁYN ANTYBAKTERYJNY DO RĄK 100 ml

- Odświeża dłonie,

- skutecznie usuwa większość chorobotwórczych bakterii,
grzybów i pasożytów, stanowiących zagrożenie dla organizmu

15,00 zł

Antybakteryjny spray do rąk z aloesem i prowitaminą B5 do higienicznej dezynfekcji rąk. Zabija 99,9% bakterii, w tym: Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae.Oczyszcza skórę dłoni z chorobotwórczych drobnoustrojów, brudu i potu bez użycia wody. Zawartość alkoholu 75%. NR POZWOLENIA NA OBRÓT PRODUKTEM BIOBÓJCZYM: 7451/18

SKŁADNIKI

Substancje czynne: etanol: 64,4 – 65,6 g/100 g, propan-2-ol: 9,4 – 9,8 g/100 g.

PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE

Produkt gotowy do użycia. Spryskać ręce od wewnętrznej i zewnętrznej strony, a następnie rozprowadzić po całych dłoniach i pomiędzy palcami do momentu wchłonięcia preparatu. Czynność powtórzyć. Nie spłukiwać. Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach intymnych oraz w okolicach oczu. Nie stosować w przypadku objawów uczulenia. Tylko do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Produkt palny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

OSTRZEŻENIA DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA

W kontakcie z oczami: ostrożnie płukać oczy przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. W przypadku połknięcia: nie powodować wymiotów. Przepłukać jamę ustną, wypić dużą ilość wody. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku poprawy zasięgnąć porady lekarza.

Zobacz także