TREC SF W.K.M. EXECUTIONER FORMULA 60 KAP

W.K.M. EXECUTIONER FORMULA

W.K.M. EXECUTIONER FORMULA to połączenie naturalnych, roślinnych składników, do stosowania w trakcie odchudzania. W.K.M EXECUTIONER FORMULA, gdy towarzyszy odpowiednio zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej, może zwiększać wydatki energetyczne organizmu, co umożliwia pojawianie się ujemnego bilansu kalorycznego będącego podstawą racjonalnego odchudzania.

40,00 zł

50,00 zł

-Suplement wspomagający spalanie tłuszczu o działaniu termogenicznym.
- Stymuluje produkcję hormonu, który nasila produkcję ciepła i jest naturalnie emitowany podczas wysiłku adrenalinę.
- Zawiera roślinne wyciągi stymulujące adrenalinę: wyciąg z gorzkiej pomarańczy (synefryna) i kofeinę.
- Zawiera wyciągi roślinne blokujące przedwczesną dezaktywację adrenaliny: zielona herbata, naryngenina
(grejpfrut).
- Produkcja ciepła to ogromny wydatek energetyczny dla organizmu, stąd przy odpowiednio zbilansowanej diecie,
- W.K.M. może angażować tkankę tłuszczową w procesy termogenezy.
- Używania termogeników nie rekomenduje się w przypadku podwyższonego ciśnienia i wszelkich chorób układu sercowo – naczyniowego!

W.K.M. EXECUTIONER FORMULA – skuteczny pogromca tłuszczu

W.K.M. EXECUTIONER FORMULA stymuluje wydatki energetyczne organizmu

W racjonalnym odchudzaniu trzeba stąpać po mocnym gruncie, polegać na sprawdzonych prawidłach fizjologii a nie obiegowych opiniach i mitach. Warunkiem tego, żeby organizm zechciał wykorzystywać tłuszcz w celach energetycznych, czyli spalał go, jest wystąpienie ujemnego bilansu kalorycznego. Mówiąc zrozumiale: wydatki kaloryczne w ciągu dnia (podstawowa przemiana materii, termogeneza poposiłkowa, aktywność sportowa i zawodowa…) muszą przewyższać sumę kalorii przyjmowanych wraz z dietą. W tym celu podejmujemy aktywność fizyczną, staramy się jeść mniej, ograniczamy ilość węglowodanów na rzecz białka. Bardzo dobrym sposobem na zwiększenie ilości spalanych kalorii (wydatki) jest stymulowanie procesu termogenezy czyli produkcji ciepła. Okazuje się, że emisja cieplna, będąca integralnym elementem każdego wysiłku (a dokładnie mechanizmu termoregulacji), pochłania masę kalorii! W.K.M. EXECUTIONER FORMULA to suplement, który jest w stanie rozniecić w organizmie żar przemian termicznych, nawet wtedy gdy nie podejmujemy wysiłku!

W.K.M. EXECUTIONER FORMULA to przede wszystkim termogenik

Na termogenezę organizm pochłania masę energii podczas dowolnego wysiłku. Wydaje się nam, że energia jaką produkują mięśnie podczas treningu jest przeznaczana głównie na wykonanie zadania ruchowego (wyciśniecie sztangi, przebiegnięcie dystansu…). Tak jednak nie jest! Ponad 70% energii, jaką wytwarzają mięśnie zużywana jest na poczet procesów produkcji ciepła, które są składową mechanizmu termoregulacji chroniącego organizm przed niebezpieczeństwem przegrzania! Gdy brakuje dostępnych substratów energetycznych (glukoza) zaczyna na ten cel być zużywana tkanka tłuszczowa. To jest ten wspaniały moment, gdy w żarze wysiłkowych przemian termicznych spalany jest tłuszcz. Termogenezę możemy także stymulować za pomocą naturalnych substancji roślinnych, które znajdziemy w W.K.M. EXECUTIONER FORMULA. W.K.M. EXECUTIONER FORMULA to dawka kofeiny, wyciągu z zielonej herbaty, gorzkiej pomarańczy, naryngeniny, piperyny. Wszystkie one wpływają na utrzymanie wysokiego poziomu adrenaliny. Ten właśnie hormon jest nieodzownym elementem każdej energetyki wysiłkowej, której „skutkiem ubocznym” jest podwyższona termogeneza. Przyjmując W.K.M. EXECUTIONER FORMULA w porze, w której nie jest podejmowany wysiłek wywołujemy w organizmie procesy, jakie są naturalne dla wysiłku, w tym m.in. produkcję ciepła. Oczywiście suplementowanie W.K.M. EXECUTIONER FORMULA w połączeniu z treningiem daje jeszcze lepsze efekty! Dodatkowym atutem przyjmowania W.K.M. EXECUTIONER FORMULA przed wysiłkiem jest zwiększone pobudzenie i motywacja do treningu.

W.K.M. EXECUTIONER FORMULA – jak przyjmować?

W.K.M. EXECUTIONER FORMULA to doskonały partner odchudzania. Stosowanie samego suplementu, bez zmian sposobu odżywiania, nigdy nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Jeżeli spożywany więcej kalorii niż ich zużywamy, nie ma takiej magii żeby schudnąć! Specyfik, który sam spala tłuszcz po prostu nie istnieje! Nie możemy obiecać, że przyjmując W.K.M. EXECUTIONER FORMULA możecie jeść pączki, pizzę i siedzieć przed TV. Możemy jednak stwierdzić, że W.K.M. EXECUTIONER FORMULA przy odpowiednio zbilansowanej diecie, przyspieszy uzyskiwanie efektów na poziomie odchudzania. Sugerujemy stosować W.K.M. EXECUTIONER FORMULA 2 razy dziennie. Najlepiej jedną porcję przyjmować rano na czczo i drugą przed treningiem lub głównym posiłkiem w ciągu dnia. Odradzamy sięgania po W.K.M. EXECUTIONER FORMULA w godzinach późno wieczornych, gdyż może to zaburzać proces zasypiania. A nie zapominajmy, zdrowy sen to także ważny czynnik wspomagający odchudzanie.

Jeżeli od kilku tygodni stosujesz dietę, a jej efekty przychodzą bardzo mozolnie, wesprzyj swoje działania W.K.M. EXECUTIONER FORMULA – ten suplement pobudzi organizm do szybszego spalania znienawidzonego tłuszczu!

Skład

Składniki aktywne: w 2 kapsułkach* w 1 kapsułce
Ekstrakt Zielonej Herbaty (Camellia sinensis) [55% EGCG]: 500,00 mg 250,00 mg
w tym EGCG: 275,00 mg 138,00 mg
Kofeina: 155,00 mg 77,50 mg
Ekstrakt Grapefruita (Citrus paradisi) [98% Naryngeniny]: 100,00 mg 50,00 mg
w tym Naryngenina: 98,00 mg 49,00 mg
Ekstrakt Gorzkiej Pomarańczy (Citrus aurantium) [10% Synefryny]: 100,00 mg 50,00 mg
w tym Synefryna: 10,00 mg 5,00 mg
Ekstrakt Kakaowca (Theobroma cacao) [10% Teobrominy]: 100,00 mg 50,00 mg
w tym Teobromina: 10,00 mg 5,00 mg
Ekstrakt Pokrzywy Indyjskiej (Coleus forskholii) [10% Forskoliny]: 100,00 mg 50,00 mg
w tym Forskolina: 10,00 mg 5,00 mg
Ekstrakt Pieprzu Czarnego (Piper nigrum) [95% Piperyny]: 4,00 mg 2,00 mg
w tym Piperyna: 3,80 mg 1,90 mg
*Dzienna porcja produktu

SPOSÓB UŻYCIA

Jednorazową porcję preparatu ‒ 2 kapsułki popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie podczas posiłku, najlepiej do śniadania i na 30 min. przed treningiem. Uwaga! Nie stosować na czczo! Nie stosować przed snem!

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować w przypadku chorób układu krążenia lub nadwrażliwości na kofeinę. Nie łączyć z alkoholem! Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Azorubina może mieć negatywny wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

*Niniejsza oferta jest promocyjna i nie łączy się z innymi promocjami, kodami, rabatami.