GYMTEC WPI 90 ISOLATE 750 g

64,00 zł

Izolat białek serwatkowych WPI 90 ISOLATE

 Każdy organizm po intensywnym treningu, wymaga regeneracji, dlatego warto sięgnąć po WPI 90 ISOLATE. Ogólnodostępne produkty zawierają mnóstwo tłuszczu i węglowodanów, tymczasem w takiej sytuacji, najbardziej potrzebnym składnikiem jest białko. WPI 90 ISOLATE, to pyszny koncentrat wysokobiałkowy, który doskonale odbudowuje i regeneruje włókna mięśniowe. Dzięki naturalnemu składowi w postaci izolatu białek serwatkowych jest produktem w pełni bezpiecznym. Niska zawartość tłuszczu oraz laktozy, a także brak w składzie sztucznych składników, sprawia, że wpisuje się doskonale w każdą, zbilansowaną dietę.

8 zalet produktu WPI 90 ISOLATE

Brak syntetycznych barwników – obecne wyłącznie roślinne

Naturalne składniki słodzące – stewia i erytrytol

Dostępność w różnych, wyrazistych smakach: owocowych i kawy latte z karmelem

Wysokowartościowe białko serwatkowe

Doskonale regeneruje mięśnie

Zawiera znikome ilości tłuszczu i laktozy

Ogranicza proces rozpadu tkanki mięśniowej

Proces produkcji nie powoduje strat właściwości biologicznych podstawowego składnika

Dlaczego warto kupić suplement WPI 90 ISOLATE?

WPI 90 ISOLATE to suplement diety niezbędny dla każdej osoby uprawiającej intensywnie sporty wysiłkowe. To również doskonały produkt uzupełniający dietę odchudzającą. Aminokwasy rozgałęzione, wchodzące w skład WPI 90 ISOLATE hamują rozpad tkanki mięśniowej. To idealna dawka protein, która wpływa pozytywnie na właściwy rozwój muskulatury, nie powiększając jednocześnie tkanki tłuszczowej. Walory smakowe preparatu zasługują również na uwagę. WPI 90 ISOLATE wyróżnia naturalny smak, który zawdzięcza obecności w składzie stewii i erytrytolu.

WPI 90 ISOLATE dawkowanie

WPI 90 ISOLATE cechuje doskonała rozpuszczalność. Preparat należy spożywać 2-3 razy dziennie, dopasowując jego ilość do stosowanej diety. Odmierzoną, załączoną do produktu miarką, jedną porcję (30g) WPI 90 ISOLATE należy rozprowadzić w 200 ml wody. Produkt może być również dodawany do spożywanych dań lub deserów.

Jeśli dużo ćwiczysz i czujesz, że potrzebna jest Ci skuteczna regeneracja Twoich mięśni – zamów w naszym sklepie WPI 90 ISOLATE i przekonaj się, jak doskonale działa!

Składniki: 91,5% preparat białkowy z mleka (mikro- i ultrafiltrowany izolat białek serwatkowych WPI), substancja słodząca: erytrytol, emulgator: lecytyna sojowa, barwniki (cukier karmelizowany, koncentrat czarnej marchwii), aromaty, substancja zagęszczająca: karboksymetyloceluloza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, sól himalajska, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe (ze stewii). Zawiera substancje słodzące.

Zobacz także