GYMTEC GLUTAMINE 400 g

63,98 zł

Intensywny wysiłek fizyczny zubaża ilość fundamentalnych składników w organizmie ludzkim, dlatego tak ważne jest ich uzupełnianie, takimi suplementami diety, jak, oferowana przez nasz sklep GLUTMINA. L-glutamina, bo pod taką nazwą znany jest również ten aminokwas, jest istotnym, bo stanowiącym aż ich 60%, składnikiem komórek mięśniszkieletowych człowieka. To również ważny czynnik w transporcie azotu do tych tkanek oraz w syntezie białek w organizmie. GLUTAMINA ulega redukcji w czasie ćwiczeń wysiłkowych, dlatego też ogromne znaczenie ma jej odpowiednia suplementacja.

9 zalet produktu GLUTAMINA

1. Poprawia metabolizm białek
2. Minimalizuje rozpad tkanki mięśni
3. Pozbawiona sztucznych barwników – zawiera barwnikinaturalne
4. Słodzona stewią i erytrytolem
5. Przyspiesza regenerację mięśni
6. Nie wywołuje uczulenia
7. Zwiększa objętość masy mięśniowej
8. Wspiera redukcję tkanki tłuszczowej
9. Wpływa pozytywnie na hormon wzrostu

Dlaczego warto kupić suplement diety GLUTAMINA?

GLUTAMINA to niezwykle korzystnie wpływający na organizm ludzki suplement. Wspiera nie tylko proces odnowy mięśni, ale również jest pomocna w czasie stosowania diety odchudzającej. Dzięki jej zastosowaniu nie następuje zanikmasy mięśniowej w czasie redukcji tkanki tłuszczowej. GLUTAMINA działa również pozytywnie na pracę jelit i wzmacnia system immunologiczny. Za jej sprawą komórki są odpowiednio nawodnione i zregenerowane. Przyspiesza gojenie się ran.

GLUTAMINA dawkowanie

GLUTAMINA łatwo uwalnia się do krwiobiegu, dzięki czemu jest szybko przyswajalna. Odbudowa właściwej ilości l-glutaminy w organizmie może trwać długi czas, dlatego tak istotne jest jej dostarczanie do z zewnątrz, w postaci takich suplementów, jak GLUTAMINA. Preparat należy przyjmować  po uprzednim rozprowadzeniu jego porcji w 200 ml wody.

Ćwicząc intensywnie należy pamiętać o skutecznej regeneracji organizmu i jego odporności. Pomoże Ci w tym GLUTAMINA, którą zamówisz w naszym e-sklepie!

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Zobacz także