GYMTEC CREA MONO 400 g

37,00 zł

MONOHYDRAT KREATYNY

Trenując intensywnie, bardzo istotna jest szybka regeneracja mięśni i wsparcie wydajności fizycznej, co umożliwia, dostępny w naszej ofercie sprzedażowej MONOHYDRAT KREATYNY. Ten łatwo przyswajalny suplement diety, umożliwia szybką redukcję uczucia zmęczenia podczas ćwiczeń i po nich, dzięki czemu możliwe jest uzyskiwanie lepszych wyników sportowych. Rezultaty działania tego preparatu są odczuwalne w krótkim czasie po jego spożyciu, dzięki czemu MONOHYDRAT KREATYNY cieszy się ogromną popularnością wśród osób trenujących wysiłkowo.

9 zalet produktu MONOHYDRAT KREATYNY

Poprawia znacznie wydolność fizyczną

Zawiera wyłącznie roślinne barwniki

Bez dodatku cukru - słodzony stewią i erytrytolem

Nie podrażniający przewodu pokarmowego

Wspiera skutecznie Twoją siłę

Zwiększa widocznie przyrost masy mięśniowej

Nie zawiera żadnych syntetycznych dodatków

Łatwo przyswajalny przez organizm

Właściwie i szybko dotlenia mięśnie

Dlaczego warto kupić suplement MONOHYDRAT KREATYNY?

MONOHYDRAT KREATYNY to produkt, pozwalający na znaczną redukcję zmęczenia w czasie długich treningów wysiłkowych. Dzięki temu suplementowi diety osiągniesz szybki przyrost masy mięśniowej i łatwiej zregenerujesz swoje siły. To produkt, który działa prawie natychmiast po jego spożyciu, powodując, że do mięśni trafia dobrze natlenowana krew, dzięki czemu następuje ich całkowita odnowa a ich praca staje się bardziej wydajna. Z pomocą tego produktu możesz wykonywać intensywne treningi nie odczuwając zmęczenia.

MONOHYDRAT KREATYNY dawkowanie

MONOHYDRAT KREATYNY to suplement diety, który łatwo dociera do każdej komórki w organizmie. Może być stosowany w cyklach, które mogą trwać po kilka tygodni lub może być również przyjmowany stale, w odpowiedniej dawce do wagi ciała. Jedną miarkę (5,5g) rozpuścić w 200 ml wody.

Jeśli odczuwasz zmęczenie w czasie lub po treningu, przydatny okaże się z pewnością MONOHYDRAT KREATYNINY, który zamówisz na stronie naszego sklepu!

Składniki: monohydrat kreatyny, substancja słodząca: erytrytol, barwniki (koncentrat soku z buraka, beta karoten), aromaty naturalne, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe (ze stewii). Może zawierać mleko i soję.Zawiera substancje słodzące.

CREATYNA-MONO-Cytryna.gif

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Zobacz także