GYMTEC CREA MALATE 320 g

45,00 zł

JABŁCZAN KREATYNY

Keratyna to grupa białek hydrofobowych o dużej zawartości aminokwasów, odporna na czynniki fizyczne i chemiczne, będąca istotnym składnikiem ludzkich komórek, dlatego osoby, które uprawiają sporty wysiłkowe powinien zainteresować JABŁCZAN KREATYNY, dostępny w ofercie naszego sklepu. Dzięki temu suplementowi diety, który łączy w sobie dwa, niezmiernie ważne dla zdrowia człowieka czynniki - kwas jabłkowy i kreatynę, w prosty sposób możesz zwiększyć swoje możliwości fizyczne w czasie intensywnych ćwiczeń. JABŁCZAN KREATYNY bierze udział w istotnych przemianach energetycznych wewnątrz każdej komórki ludzkiego organizmu. Suplement ten wpływa na biosyntezę białka.

7 zalet produktu JABŁCZAN KREATYNY

  • Bez dodatku barwnikow syntetycznych. Barwiony barwnikami pochodzenia naturalnego.
  • Słodzony stewią i erytrytolem
  • Zwiększa wydolność organizmu
  • Przyczynia się do wzrostu siły
  • Zwiększa przyrost masy mięśniowej
  • Wspiera organizm w czasie diety odchudzającej
  • Dobrze przyswajalny przez organizm
  • Dlaczego warto kupić suplement JABŁCZAN KREATYNY?

JABŁCZAN KREATYNY to sprawdzony naukowo suplement diety. Kreatyna jest wytwarzana przez wątrobę i w największej ilości koncentruje się w komórkach, zużywających duże ilości energii, czyli na przykład w mięśniach. W czasie wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych ufosforylowana kreatyna odnawia ATP - organiczny związek chemiczny, odgrywający ważną rolę w biologii komórki.  Kwas jabłkowy jest ważnym czynnikiem w procesie komórkowej wymiany tlenowej, co ma ogromne znaczenie w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. Produkt zwiększa masę mięśniową i przyspiesza proces regeneracji po ćwiczeniach. Wpływa również pozytywnie na układ nerwowy.

JABŁCZAN KREATYNY dawkowanie

JABŁCZAN KREATYNY to preparat, który łatwo się wchłania i nie powoduje retencji wody podskórnej. Półtorej miarki (7,5g) rozpuścić w 200 ml wody.

Jeśli dbasz o swoją kondycję fizyczną, to polecamy Twojej uwadze JABŁCZAN KREATYNY, dostępny w naszym sklepie!

Składniki: jabłczan kreatyny, regulator kwasowości: węglany magnezu, substancja słodząca: erytrytol, aromaty, substancja zagęszczająca: karboksymetyloceluloza, barwniki (kompleksy miedziowe chlorofilin, beta karoten), substancja słodząca: glikozydy stewiolowe (ze stewii). Zawiera substancje słodzące.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Zobacz także