VITARGO + ELEKTROLYTE 2 kg

- dostarczy Ci składników dodających energii podczas długiego treningu

- można go stosować w czasie ćwiczeń lub po wysiłku w celu optymalnego nawodnienia i wsparciu dla prawidłowej regeneracji

dostarczy Ci dużej ilości węglowodanów o niskim indeksie glikemicznym

- zawiera minerały

118,49 zł

Vitargo Electrolyte to preparat do sporządzania napoju bogatego w łatwo przyswajalne węglowodany i minerały. Vitargo Electrolyte po rozpuszczeniu w odpowiedniej ilości wody bardzo szybko przechodzi z żołądka do jelit. W nich jest wchłaniany, dzięki czemu organizm szybko odzyskuje energię. Oprócz węglowodanów dostarcza takich minerałów, jak sód, potas, wapń i magnez. Sód i potas są odpowiedzialne za prawidłowy bilans elektrolitów. 

SKŁAD:

Składniki: skrobia, regulatory kwasowości (E330), cytrynian sodu, glukonian wapnia, glukonian magnezu, Aromat, glukonian potasu, substancje słodzące (E950, 951 (zawiera aspartam ( źródło fenyloalaniny))), barwnik proszek buraczany.

SPOSÓB UŻYCIA:

Napełnij shaker wodą (ok. 200 ml), wsyp saszetkę Vitargo i energicznie wstrząsaj przez 30 sekund, następnie dopełnij wodą około 300-400 ml i ponownie wstrząsaj.

*Niniejsza oferta jest promocyjna i nie łączy się z innymi promocjami, kodami, rabatami.

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zróżnicowana dieta i zdrowy styl życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Zobacz także