REAL PHARM CREA-HCL 250 g

  • Szybkie i efektywne przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej
  • Doskonałą wytrzymałość podczas każdego treningu
  • Wzrost siły niezbędnej do osiągania coraz lepszych efektów treningowych
  • Efektywną regenerację po treningu, która pozwoli uniknąć degradacji mięśni wskutek reakcji katabolicznych

79,90 zł

CreaHCL Real Pharm

Szukasz skutecznego sposobu na poprawę efektywności przyrostów suchej masy mięśniowej? Zależy Ci na zwiększeniu siły i wytrzymałości podczas każdego treningu? CreaHCL Real Pharm spełni wszystkie Twoje oczekiwania – ten suplement uzupełni Twoją dietę w niezbędną do prawidłowego funkcjonowania organizmu kreatynę, dzięki czemu szybko zauważysz wzrost efektywności każdego treningu!

Suplement w proszku CreaHCL Real Pharm stworzony został dla wszystkich zawodowych sportowców oraz amatorów sportowego trybu życia, którym zależy na stałych i harmonijnych postępach treningowych. Preparat zawiera farmaceutycznie czysty chlorowodorek kreatyny, dzięki czemu charakteryzuję się doskonałą przyswajalnością oraz gwarantuje najlepsze efekty suplementacji!
CreaHCL Real Pharm odznacza się o wiele silniejszym działaniem niż popularne suplementy na bazie monohydratu kreatyny i gwarantuje nawet 70 % lepszy stopień wchłaniania! Postaw na wysoką jakość oraz unikalną formułę CreaHCL Real Pharm, a zyskasz przyrosty mięśniowe, o których zawsze marzyłeś, bez ryzyka niepowodzenia i długotrwałego oczekiwania na pierwsze efekty suplementacji!

CreaHCL Real Pharm to jedyny na rynku suplement, który zapewni Ci 100% satysfakcję ze stosowania oraz pozwoli w pełni wykorzystać wyjątkowe właściwości kreatyny! CreaHCL Real Pharm gwarantuje Ci najlepszą biodostępność oraz przyswajalność czystego chlorowodorku kreatyny, który charakteryzuje się zwiększoną stabilnością i odpornością na działanie obecnych w układzie pokarmowym kwasów – dzięki temu Twój organizm w pełni wykorzysta dostarczoną mu dawkę kreatyny oraz będzie w stanie zmagazynować większe jej ilości w mięśniach!

CreaHCL Real Pharm to absolutna rewolucja wśród suplementów kreatynowych! Sprawdź i przekonaj się, że dotychczas stosowane przez Ciebie preparaty odznaczały się jedynie pozorną skutecznością – z chlorowodorkiem kreatyny Real Pharm szybciej i intensywniej odczujesz pozytywne działanie kreatyny i bez problemu osiągniesz każdy cel treningowy!

Skład

OSTRZEŻENIA

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Zobacz także