SISTEMA LUNCHBOX DUŻY SPLIT ACCENTS 2000 ml

Połóż kres bałaganowi w lodówce i wszystkich kuchennych szafkach! Z tym pojemnikiem będzie to prostsze niż kiedykolwiek! Każdy z Twoich przechowywanych produktów uzyska swoje miejsce i nigdy więcej nie będziesz szukać składników podczas gotowania! Grunt to organizacja!

This product is no longer in stock

22,90 zł

Przykro nam ale obecnie nie posiadamy tego produktu.
Możesz wybrać inny typ z rozwijanej listy.

Prostokątny pojemnik Sistema z serii Klip It o pojemności 2 litrów

  • super szczelny
  • dwie oddzielne komory
  • nadaje się do mikrofalówki, zmywarki i zamrażarki
  • łatwo myjące się tworzywo
  • materiał wolny od BPA
  • produkt wykonany w Nowej Zelandii

Dobrze znane i lubiane Prostokątne pojemniki Sistema z serii Klip It teraz dostępne w nowej odsłonie – kolorowa linia ACCENTS to ta sama jakość i funkcjonalność w czterech wersjach kolorystycznych do wyboru! Duży Split Accents – pojemnik typu 2 w 1, to doskonały wybór, gdy chcemy jednocześnie przechować dwa rodzaje produktów w jednym pojemniku. Jest to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające segregowanie produktów.

Uniwersalny pojemnik do przechowywania żywności, który dzięki swoim wymiarom i pojemności ma wiele zastosowań. Zmieści się do niego drugie śniadanie, porcja sałatki lub ulubione danie obiadowe. Przechowasz w nim np. pokrojone owoce i warzywa, kawałki sera, czosnek, cebulę i wiele innych produktów – nie tylko spożywczych. Produkt jest przeznaczony do mycia w zmywarcepodgrzewania w mikrofalówce i zamrażania.

Produkt SISTEMA to wysokiej klasy tworzywo wolne od szkodliwego dla zdrowia bisfenolu (BPA free) oraz uszczelka i niezawodne zatrzaski które pozwolą bezpiecznie przewieźć zawartość w podróży. Dodatkowym atutem jest estetyka wykonania oraz ładne, żywe kolory. Właśnie te cechy odróżniają pojemniki SISTEMA od szybko tracących kształt i szczelność tańszych produktów innych firm. Pojemniki SISTEMA do przechowywania doskonale układają się w stosy, dzięki czemu optymalnie wykorzystasz przestrzeń kuchennych szafek i lodówki.

Cechy produktu: Pojemność 2L Długość 233 mm Szerokość 175 mm Wysokość 81mm

===>KOLOR WYSYŁAMY LOSOWO<===