DIET FOOD BIO VEGE PROTEIN MIX 500 g

BIO VEGE PROTEIN MIX składa się z organicznych: białka konopnego, izolatu białka z grochu oraz izolatu proteiny z ryżu. Uprawiane są one przez naszych dostawców w nieskażonym środowisku wiejskim, zapewniając w ten sposób kontrolę warunków wzrostu oraz gwarantując , że są one wolne od zanieczyszczeń.

This product is no longer in stock

82,00 zł

Przykro nam ale obecnie nie posiadamy tego produktu.
Możesz wybrać inny typ z rozwijanej listy.

BIO VEGE PROTEIN MIX składa się z organicznych: białka konopnego, izolatu białka z grochu oraz izolatu proteiny z ryżu. Uprawiane są one przez naszych dostawców w nieskażonym środowisku wiejskim, zapewniając w ten sposób kontrolę warunków wzrostu oraz gwarantując , że są one wolne od zanieczyszczeń. Produkt jest polecany osobom, które intensywnie ćwiczą oraz pracują nad budową mięśni.  Produkt przeznaczony dla każdej aktywnej osoby,w tym dla wegan, wegetarian oraz osób uczulonych na laktozę.

Składniki: 50% organicznego izolatu białek z grochu, 30% organicznej proteiny z konopii, 20%  organicznego izolatu białek z ryżu

Alergeny: produkt może zawierać soję, pszenicę oraz gluten

Sposób przygotowania: Wymieszaj 2 łyżki (40g) produktu z 250 ml wody w shakerze lub zblenduj by uzyskać proteinowy koktajl. Można dodać owoce by uzyskać smoothie. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym i chłodnym miejscu.

Opakowanie 500g

Przybliżone wartości odżywcze w 100g:

kcal 400, 
białko/ protein 70,3g, 
tłuszcz/ fat 8,6g, 
   w tym nasycone/ of which saturated 1,6g, 
węglowodany/ carbohydrates 6g, 
   w tym cukry/ of which sugar 0,3g.

Kraj pochodzenia surowców: Chiny, Niemcy

Zobacz także