FORMOTIVA PURE CREATINE 120 kap

Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej, pełniącym istotną funkcję w przemianach chemicznych powodujących skurcz włókien mięśniowych. Dodatkowo kreatyna przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych.

26,00 zł

PURE CREATINE CAPULES to suplement diety zawierający krystalicznie czystą formę kreatyny – monohydrat, która charakteryzuje się bardzo wysoką tolerancją przez organizm. PURE CREATINE CAPSULES to idealny produkt dla osób wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.

Kreatyna jest stałym składnikiem tkanki mięśniowej, pełniącym istotną funkcję w przemianach chemicznych powodujących skurcz włókien mięśniowych. Dodatkowo kreatyna przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeniach fizycznych*.

PURE CREATINE CAPSULES dostarcza 1000 mg czystego monohydratu kreatyny w każdej kapsułce. To wygodny w stosowaniu suplement kreatynowy, polecany w szczególności dla sportowców sylwetkowych, siłowych i wytrzymałościowych.

* Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

WARTOŚCI ODŻYWCZE

 

Wartość odżywcza5 kapsułek100 g
Wartość energetyczna89 kJ/ 21 kcal1509 kJ/ 356 kcal
Tłuszcz, w tym:0,1 g1,6 g
kwasy tłuszczowe nasycone0,02 g0,4 g
Węglowodany, w tym:4,3 g73,1 g
cukry0,01 g0,2 g
Białko0,7 g11,4 g
Sól0,006 g0,10 g
Monohydrat kreatyny, w tym:5 g84 g
kreatyna4,4 g74 g

SKŁAD

Składniki: Monohydrat kreatyny, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki kapsułki: żelatyna, barwnik: dwutlenek tytanu.

Zobacz także