FORMOTIVA LIVER SUPPORT 60 kap

LIVER SUPPORT zawiera najwyższej jakości składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowych funkcji wątroby, wspierają detoksykację organizmu  oraz hamują gromadzenie tłuszczów w wątrobie. Dodatkowo składniki produktu pomagają utrzymać prawidłowe funkcje pęcherzyka żółciowego.

25,00 zł

32,00 zł

LIVER SUPPORT jest produktem przeznaczonym dla osób, w szczególności sportowców, które chcą zadbać o zdrowie swojej wątroby. Stosując wysokoenergetyczną dietę, bogatą w białko i tłuszcze, nie należy zapominać jak istotne jest prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, w tym również wątroby. 

LIVER SUPPORT zawiera najwyższej jakości składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowych funkcji wątroby (wyciąg z nasion ostropestu plamistego), wspierają detoksykację organizmu (wyciąg z liści Andrographis paniculata, wyciąg z ziela karczocha, chlorella) oraz hamują gromadzenie tłuszczów w wątrobie (wyciąg z ostryżu długiego). Dodatkowo składniki produktu pomagają utrzymać prawidłowe funkcje pęcherzyka żółciowego (wyciąg z ziela Brahmi oraz chlorella).

WARTOŚCI ODŻYWCZE

Składniki1 kapsułka2 kapsułki
Fosfolipidy sojowe200 mg400 mg
Wyciąg z kłącza ostryżu długiego40 mg80 mg
Wyciąg z liści karczocha40 mg80 mg
Chlorella/ Chlorella20 mg40 mg
Wyciąg z liści Bahmi (Bacopa
monnieri)
20 mg40 mg
Wyciąg z liści Andrographis
paniculata
20 mg40 mg
Wyciąg z nasion ostropestu
plamistego
14,30 mg28,60 mg
w tym sylimaryny10 mg20 mg
 
DAWKOWANIE

Dorośli: 1 kapsułka 2 razy dziennie.

SKŁAD

Składniki: Fosfolipidy sojowe, tłuszcz roślinny (w tym olej sojowy i masło kakaowe), wyciąg z korzenia ostryżu długiego, wyciąg z liści karczocha, chlorella, wyciąg z ziela Brahmi, wyciąg z liści Andrographis paniculata, wyciąg z nasion ostropestu plamistego.

Zobacz także