SISTEMA 2 LITRY 1 KOMORA LUNCH BOX POJEMNIK NA ŻYWNOŚĆ

21,00 zł

Prostokątny pojemnik Sistema z serii Klip It o pojemności 2 litrów

  • super szczelny
  • jedno komorowy
  • nadaje się do mikrofalówki, zmywarki i zamrażarki
  • łatwo myjące się tworzywo
  • materiał wolny od BPA
  • produkt wykonany w Nowej Zelandii

Dobrze znane i lubiane Prostokątne pojemniki Sistema z serii Klip It teraz dostępne w nowej odsłonie – kolorowa linia ACCENTS to ta sama jakość i funkcjonalność w czterech wersjach kolorystycznych do wyboru! Duży Split Accents – pojemnik 1 komorowy, to doskonały wybór, gdy chcemy jednocześnie przechować dwa rodzaje produktów w jednym pojemniku. Jest to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające segregowanie produktów.

Uniwersalny pojemnik do przechowywania żywności, który dzięki swoim wymiarom i pojemności ma wiele zastosowań. Zmieści się do niego drugie śniadanie, porcja sałatki lub ulubione danie obiadowe. Przechowasz w nim np. pokrojone owoce i warzywa, kawałki sera, czosnek, cebulę i wiele innych produktów – nie tylko spożywczych. Produkt jest przeznaczony do mycia w zmywarcepodgrzewania w mikrofalówce i zamrażania.

Produkt SISTEMA to wysokiej klasy tworzywo wolne od szkodliwego dla zdrowia bisfenolu (BPA free) oraz uszczelka i niezawodne zatrzaski które pozwolą bezpiecznie przewieźć zawartość w podróży. Dodatkowym atutem jest estetyka wykonania oraz ładne, żywe kolory. Właśnie te cechy odróżniają pojemniki SISTEMA od szybko tracących kształt i szczelność tańszych produktów innych firm. Pojemniki SISTEMA do przechowywania doskonale układają się w stosy, dzięki czemu optymalnie wykorzystasz przestrzeń kuchennych szafek i lodówki.

Cechy produktu: Pojemność 2L Długość 233 mm Szerokość 175 mm Wysokość 81mm