UNIVERSAL KREATYNA POWDER 300 g

Universal Creatine Powder to kreatyna najwyższej jakości oraz gwarancji czystości składu (certyfikat CreaPure). 

This product is no longer in stock

47,00 zł

Przykro nam ale obecnie nie posiadamy tego produktu.
Możesz wybrać inny typ z rozwijanej listy.

Universal Creatine Powder to kreatyna najwyższej jakości oraz gwarancji czystości składu (certyfikat CreaPure). Kupując tego typu produkt warto wybierać produkty sprawdzone renomowanych producentów – takie jak ten. Nie pozwól by cokolwiek ograniczało Twoje przyrosty tkanki mięśniowej! Jest to także znakomity wybór by przełamać doskwierającą Ci stagnację.

Kreatyna jest organicznym związkiem chemicznym, powstającym w procesie przemiany materii. Występuje głównie w komórkach mięśniowych.

Pod wpływem enzymu (kinaza kreatynowa) przekształca się w fosfokreatynę, która umożliwia szybsze odbudowywanie ATP (rozpad wysokoenergetycznych wiązań ATP dostarcza energii do maksymalnych, krótkotrwałych skurczów mięśniowych). Wspomaga syntezę białek, poprawia zdolności wysiłkowe organizmu.

Istnieje zła i dobra kreatyna. Jest także doskonała kreatyna, tak jak Universal Creatine Powder. Na czym polega różnica? Na jakości i formie produkcji. Jedyną klinicznie przetestowana formą kreatyny jest CreaPure Creatine. Najlepszy monohydrat kreatyny jest produkowany w Niemczech. Universal Creatine Powder to opatentowana niemiecka kreatyna o doskonałej czystości.

ATP (trifosforan adenozyny) jest Źródłem energii dla wszystkich skurczów mięśni (budowanie mięśni). Energia jest wytwarzana, gdy ATP uwalnia swoje grupy fosforanowe (ATP staje się wówczas ADP). Kreatyna zwraca fosforan z powrotem do ADP, powodując odnowienie ATP i tym samym przywracając zasoby ATP.

Dzięki temu jesteś w stanie ćwiczyć ciężej, dłużej i bardziej efektywnie. Stosowanie kreatyny może zwiększyć Twoją siłę i osiągi. Może pomóc w budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej poprzez powiększanie wielkości i uwadnianie komórek mięśniowych, tym samym tworząc niezbędne środowisko anaboliczne do wzrostu.

DAWKOWANIE:

  • Dzień Treningowy:
    1 porcje przed treningiem i 1 porcję po treningu
  • Dzień Nietreningowy: 
    1 porcję rano na czczo i 1 porcję po południu

SKŁADNIKI AKTYWNE:Creatine Powder  
Porcja:5g  
Ilość porcji w opakowaniu:100  
Opakowanie:500g  
Zawartość:w 1 porcjizaw:% RWS*
 Monohydrat Kreatyny (Creapure)5g 
 Składniki: Monohydrat Kreatyny (Creapure). 

SKŁADNIKI DODATKOWE
 
OSTRZEŻENIA

 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Zobacz także