Mega Masa

217,00 zł

Zestaw, który pomoże Ci w zdobyiu dużej masy mięśniowej.

  • Trec Solid Mass 5800g - odżywka białkowo-węglowodanowa z dodatkie oleju MCT
  • Trec Dibencozide Force 100 kap - witamina B-12
  • Beltor Carbonium 1000 g - odżywka węglowodanowa
  • Trec Creatine Micronized 200 mesh 400 kap - kreatyna

Trec Solid Mass  - Preparat zawiera solidną porcję koncentratu protein serwatki, który przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. SOLID MASS wzbogacono dodatkowo w kompleks ułatwiający uzupełnianie witamin w codziennej diecie.

Trec Dibencozide Force - to specjalistyczny suplement uzupełniający dietę w witaminę B12 w formie jej aktywnego koenzymu (5’-deoksyadenozylokobalaminy). Związek ten zwiększa potencjał anaboliczny organizmu i pełni niezwykle istotne funkcje regulatorowe. Nasila przemiany metaboliczne białek, tłuszczów i węglowodanów, co pośrednio przyczynia się do zwiększenia łaknienia oraz przyspiesza budowanie masy i siły mięśniowej. 

Beltor Caronium - to specjalistyczny koncentrat odżywczy, przeznaczony do suplementacji węglowodanów u ciężko trenujących sportowców. Carbonium zawiera specjalną kombinację maltodekstryn, dekstrozy, innowacyjnej izomaltulozy, tauryny i aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Produkt skutecznie uzupełnia straty energetyczne.

Trec Creatine Micronized 200 Mesh -  to produkt zawierający krystalicznie czysty, mikronizowany monohydrat kreatyny w praktycznych do stosowania kapsułkach. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. 

*Niniejsza oferta jest promocyjna i nie łączy się z innymi promocjami, kodami, rabatami.

Zobacz także