Zestaw na redukcję

317,00 zł

Zestaw, który pomoże Ci na redukcji

  • Trec Isolate 100 1800 g - odżywka białkowa
  • Trec Clenburexin 180 kap - spalacz tłuczu
  • Trec Ashwagandha 800 60 kap - ekstrakt z korzenia ashwagandhy
  • Trec L-Carnitine Pro 60 kap - innowacyjne połączenie L-karnityny i L-leucyny
  • Beltor Vita-Punch 60 kap - kompleks witamin i minerałów z ashwagandhą
  • BS Pillbox różowy - Opakowanie na kapsułki

Trec Isolate 100 - to zdecydowanie najlepszy sposób na uzupełnianie białka, umożliwiającego stały rozwój najważniejszych cech wysiłkowych. Izolat białka serwatkowego szczególnie silnie stymuluje procesy anaboliczne. Szybkość wchłaniania i rekordowa zawartość leucyny pobudza wydzielanie hormonów anabolicznych (min. insuliny) i wspomaga syntezę protein mięśniowych o wiele silniej niż pozostałe popularne źródła protein.

Trec Clenburexin - to specjalna kompozycja efektywnych składników przyspieszających redukcję masy ciała. Produkt został opracowany tak, aby w maksymalnym stopniu wspomóc organizm w walce z nadwagą i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany zestaw naturalnych termogeników, witamin oraz substancji o działaniu stymulującym zwiększa tempo przemiany materii i produkcję ciepła z tłuszczu oraz tłumi apetyt i działa energetyzująco.

Trec Ashwagandha 800  - zawiera ekstrakt z korzenia Ashwagandhy (Withania somnifera), który posiada właściwości adaptogenne, wspomaga siły witalne i kondycję psychofizyczną. ASHWAGANDHA 800 polecany jest do stosowania dla osób intensywnie trenujących oraz szczególnie narażonych na działanie stresu.

Trec L-Carnitine Pro - zawiera innowacyjne połączenie L-karnityny i L-leucyny. Produkt jest przeznaczony dla sportowców oraz osób dążących do redukcji wagi ciała.

Beltor Vita-Punch - zawiera kompleks witamin i minerałów dla sportowców wzbogacony o ekstrakty roślinne. Produkt zawiera niezbędne witaminy z grupy B, w tym tiaminę, wit. B6, ryboflawinę oraz wit. B12, przyczyniające się do prawidłowego metabolizmu energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego. Produkt zawiera wit. C, która pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym i wspiera działanie układu odpornościowego w czasie intensywnych ćwiczeń fizycznych. Zawarty w produkcie magnez pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniając się do zmniejszenia odczucia zmęczenia i znużenia. Produkt dostarcza odpowiedniej porcji ważnego dla mężczyzn cynku, który pomaga utrzymać prawidłowy poziom testosteronu we krwi. Produkt zawiera magnez, żelazo, miedź, jod oraz mangan, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

BS Pillbox różowy - to wysokiej jakości pojemnik PCV, zawierający 5 podzielonych sekcji w zależności od wielkości kapsułki / tabletki.

*Niniejsza oferta jest promocyjna i nie łączy się z innymi promocjami, kodami, rabatami.

Zobacz także