Prezent dla Niego
Trec Whey 100 - uniwersalny produkt dla każdego, idealny do codziennego uzupełniania białka, który szybko dostarcza dużej ilości niezbędnych do wzrostu mięśni anabolicznych aminokwasów. WHEY 100 to bogactwo najważniejszych składników o działaniu anabolicznym, których poziom jest krytyczny dla szybkości rozbudowy muskulatury i regeneracji potreningowej.
Beltor G.R.O.M. - to piorunująco silna formuła przedtreningowa łącząca wysoce biodostępne formy kreatyny, argininy, cytruliny oraz beta-alaniny z szybko działającą kofeiną bezwodną, tauryną i L-tyrozyną. G.R.O.M. zawiera kreatynę, która zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Dzięki temu produkt stanowi niezbędne wsparcie nawet w czasie najbardziej wymagających okresów treningowych.
Trec Multi Pack - zawiera kompleks witamin, minerałów oraz aktywatorów metabolicznych. W skutek stresu, źle zbilansowanych posiłków lub intensywnych treningów zwiększa się zapotrzebowanie na te substancje. MULTIPACK polecany jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie i umysłowo jako uzupełnienie codziennej diety w łatwo przyswajalne witaminy i minerały.
Trec paski treningowe - to niezwykle prosty, ale przy tym bardzo skuteczny sposób na pokonanie bariery treningowej związanej z niską siłą uchwytu. Pozwalają one na zwiększenie obciążeń w czasie ćwiczeń, w których nasze dłonie i przedramiona odmawiają nam posłuszeństwa szybciej niż trenowana grupa mięśniowa tj. martwy ciąg, wiosłowanie sztangą czy podciąganie na drążku
*Niniejsza oferta jest promocyjna i nie łączy się z innymi promocjami, kodami, rabatami.