Biotech Iso Whey Zero 500 G + BELTOR RED WOLF 30 KAP + GROM 30 KAP

  • uzupełnia dietę w najwyższej jakości białko
  • wspomaga przyrost suchej masy mięśniowej
  • zatrzymuje katabolizm mięśniowy
  • przyspiesza regenerację mięśni

52,90 zł

58,90 zł

CZYM JEST ISO WHEY ZERO?

Iso Whey Zero firmy BioTech USA jest odżywką wysokobiałkową, uzupełniającą niedobory białka w diecie. Mogą ją stosować zarówno zawodowi, jak i amatorscy sportowcy. Odżywka ta charakteryzuje się wysoką koncentracją białka, bardzo dobrymi smakami oraz niemal zerową ilością cukrów.

JAKIE BIAŁKO ZAWIERA ISO WHEY ZERO

BioTech USA Iso Whey Zero zawiera w składzie wyłącznie najwyższej jakości czysty izolat białka serwatki, uzyskiwany metodą CFM*.

*CFM (Cross Flow Microfiltration) – oznacza proces wytwarzania izolatu białka serwatki. Metoda CFM, to filtracja przepływu krzyżowego w niskich temperaturach. Badania pokazują, że białka, a konkretnie izolaty powstające podczas procesu CFM zachowują wszystkie frakcje białkowe, ponieważ 99% powstającego produktu nie jest denaturowana. Co więcej, otrzymany produkt zawiera znikomą ilość tłuszczu i węglowodanów. Izolat CFM zawiera frakcje białkowe których nie ma w innych odżywkach białkowych i cechuje go imponująca ilość BCAA o działaniu antykataboliczno – anabolicznym.

RÓŻNE SMAKI MAJĄ RÓŻNĄ ZAWARTOŚĆ IZOLATU BIAŁKA SERWATKI

Bardzo istotną kwestią jest to, że w zależności od smaku, odżywka posiada zróżnicowaną zawartość białka w składzie. Ma to związek z ilościami substancji smakowych, jakie są niezbędne do uzyskania pożądanego efektu. Okazuje się, że czekolada potrzebuje najwięcej dodatków smakowych i barwników, a wanilia i kokos najmniej.

ANABOLICZNE UDERZENIE PROTEIN SERWATKI

Szczegółowa zawartość izolatu białka serwatki z podziałem na smaki

Wanilia i kokos – 97% izolatu białka serwatki,

Truskawka i ananas-mango – 96,2% izolatu białka serwatki,

Tiramisu – 95% izolatu białka serwatki,

Czekolada – 92,5% izolatu białka serwatki.

SPOSÓB UŻYCIA

Wlej do szklanki 250 – 300ml wody mineralnej niegazowanej. Wsyp do niej 1 miarkę, czyli 25g odżywki Iso Whey Zero i wymieszaj łyżeczką. Po wymieszaniu się wszystkich grudek, wypij napój. Odżywkę można mieszać również przy pomocy shakera, jednak przy bardzo dobrej rozpuszczalności Iso Whey Zero, można zrezygnować z shakera i mieszać ją w szklance.

Odżywki białkowe dawkuje się zależnie od niedoborów białka w diecie. Najpierw należy ustalić zapotrzebowanie na białko, w zależności od rodzaju treningu, celów czy trybu życia. W kolejnym etapie należy ustalić ile białka spożywamy z pokarmów w ciągu dnia. Różnicę pomiędzy zapotrzebowaniem na białko, a białkiem dostarczanym z pożywienia, powinniśmy uzupełniać odżywką.

Przykładowy sposób użycia odżywki białkowej Iso Whey Zero

Sposób użycia w dni treningowe

25g proszku (1 miarka) – 20 minut przed śniadaniem na czczo

25g proszku (1 miarka) – po treningu

25g proszku (1 miarka) – pomiędzy posiłkami lub przed snem

Sposób użycia w dni nietreningowe

25g proszku (1 miarka) - 20 minut przed śniadaniem na czczo

25g proszku (1 miarka) – pomiędzy posiłkami

25g proszku (1 miarka) – przed snem

25g odżywki białkowej na porcję jest przykładowym sposobem użycia odżywki. W każdych 25 gramach proszku, znajduje się 21,4 g czystego białka. Jeśli twoje zapotrzebowanie na uzupełnienie białka z odżywki będzie wyższe, możesz na porcję stosować również 35g czy 50g proszku.

SKŁAD

Skład w 100g:

Białko 85,6 g

Węglowodany 2,88 g w tym cukry proste 2,88 g

Tłuszcze 0,96 g w tym nasycone 0,52 g Sód 0,56 g

Wartość energetyczna 364 kcal

*Niniejsza oferta jest promocyjna i nie łączy się z innymi promocjami, kodami, rabatami.

Zobacz także