Półprodukty 

There are 10 products.

Pożywne, wysokobiałkowe naleśniki w proszku o smaku naturalnym ŹRÓDŁO PEŁNOWARTOŚCIOWEGO BIAŁKA ŁATWE W PRZYGOTOWANIU PYSZNY POSIŁEK POTRENINGOWY

36,99 zł 47,00 zł

doskonałe do meksykańskich fajita, rolowanych sandwichy czy jako naleśnikowa przekąska na zimno bogate w błonnik - 15g błonnika w jednym placku bez dodatku cukru o bardzo niskiej zawartości węglowodanów odpowiednie na diecie diabetycznej, odchudzającej, szczególnie niskowęglowodanowej i wysokobiałkowej sycące wegańskie

15,10 zł 19,50 zł

Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Bułki DIETImeal PRO to idealne śniadanie, kolacja lub lunch dla Ciebie! Pyszne białe bułeczki priteinowe zachwycają smakiem, dają energię na wejście w nowy dzień i zapewniają uczucie sytości na długie godziny. Jedna bułka to tylko 85kcal i mniej niż 2g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka!

6,50 zł

Jedna porcja to tylko 94kcal, i zaledwie 4g węglowodanów, a przy tym aż 18g białka! Intensywnie trenujesz? Odchudzasz się? Naleśniki DIETmeal PRO to idealne śniadanie dla Ciebie!

5,99 zł

Mąka kokosowa może być dobrym źródłem błonnika w diecie, w dodatku nie zawiera glutenu, co jest istotne dla osób z nietolerancją glutenu.

4,90 zł

Fit & Detox Elixir to koktajl błonnikowy

5,90 zł

Green Superfoods Power to pobudzający i orzeźwiający koktajl z dawką naturalnej energii w postaci guarany, będącą zdrową alternatywą dla kawy. 

7,90 zł

Skinny Chleb to mieszanka na chleb na o niezwykle niskiej zawartości węglowodanów! <strong>Tosty, tosty francuskie, smakowite kanapki - znikają z listy dań zakazanych! Jeśli tęsknisz za smakiem świeżej, pachnącej kromki miękkiegochleba, posmarowanej masłem... zapomnij o ograniczeniach.

15,50 zł

Mieszanka do przygotowania pizzy nisko węglowodanowej - mieszanka zawiera niemal 50% białka i prawie 10% błonnika, a przy tym zaledwie 10g węglowodanów. Łatwa w przygotowaniu, idealnie chrupka pizza odpowiednia na diecie nisko węglowodanowej.

18,90 zł
Pokazuje 1 - 10 produktów