Napoje 0 kcal 

There are 4 products.

Nowa formuła! Bolero ze stewią, bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, wzbogacony witaminą C. Saszetka do zmieszania z 1,5L wody. Słodzony stewią orzeźwiający napój o wielu wspaniałych smakach, który nie zawiera cukru i ma tylko 1kcal.

2,50 zł

Nowa formuła! Bolero ze stewią, bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów, wzbogacony witaminą C. Saszetka do zmieszania z 0,5L wody. Słodzony stewią orzeźwiający napój o wielu wspaniałych smakach, który nie zawiera cukru i ma tylko 1kcal.

12,50 zł

Intensywnie aromatyczne wino, jedno z niewielu win bezalkoholowych, do których nie dodaje się cukru - dzięki temu ma niezwykle niską zawartość węglowodanów i bardzo niską kaloryczność - Eisberg Alcohol Free Wine Cabernet Sauvignon w porównaniu do tradycyjnego wina tego gatunku z alkoholem ma niemal dwa razy mniej węglowodanów i ponad 3 razy mniej kalorii...

36,00 zł

Niskokaloryczne białe wino dealkoholizowane typu Chardonnay. Jedno z najmniej kalorycznych win, nie zawiera dodatku cukrui ma tylko 22kcal w 100ml.

33,90 zł
Pokazuje 1 - 4 produktów