Kategorie

Wysyłka

Przesyłka kurierska
Przesyłka kurierska pobraniowa

Przesyłka pocztowa

Kontakt

Pracujemy PON-PT 8.00-16.00
Telefon: 796 786 666

Email: info@besport.pl

Polecam

WHEY CREAMY COCTAIL - 2275 G + 2X PROTEIN BITS GRATIS

Dostępność:
Jest Jest
  • Smak
  • 1. BITS
  • 2. BITS
szt.
189,85 zł
WHEY CREAMY COCKTAIL 2275 + 2X PROTEIN BITS GRATIS

Best Tasting Sweet&Creamy Protein Shake!
  • Pyszny i kremowy szejk białkowy
  • Doskonałe uzupełnienie diety w proteiny
  • Kompleks protein serwatki, mleka i kazeiny

WHEY CREAMY COCKTAIL
 to połączenie optymalnych proporcji pełnowartościowych protein serwatki i mleka oraz wspaniałych walorów smakowych. Każdy słodki i kremowy shake dostarcza niezbędnych do rozbudowy i regeneracji mięśni białek i aminokwasów. WHEY CREAMY COCKTAILto produkt, dzięki któremu w smaczny i wygodny sposób uzupełnisz deficyt protein powstający w wyniku intensywnych ćwiczeń lub niskokalorycznej diety. WHEY CREAMY COCKTAIL to odżywka przeznaczona dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, która ułatwia rozbudowę czystej masy mięśniowej i modelowanie sylwetki.

SPOSÓB UŻYCIA

 
Jednorazową porcję preparatu - 30 g (1,5 miarki) rozpuścić w 200-250 ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 2-3 porcji dziennie.W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz. po treningu oraz III porcja przed snem. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami oraz III porcja przed snem.

*Uwaga, niniejszy produkt jest objęty promocją. Informujemy, że promocje nie łączą się. To oznacza, że jeżeli Posiadasz kod rabatowy lub Korzystasz z innej formy promocji to nie zostanie ona uwzględniona przy zakupie tego produktu