PureRein 

There are 17 products.
na stronę

Chia uprawniana i spożywana była już w czasach prekolumbijskich przez Azteków. Według legend Indianie  po zjedzeniu łyżki nasion szałwii hiszpańskiej byli w stanie maszerować całą dobę bez przerwy i bez konieczności spożywania dodatkowych posiłków. 

8,90 zł

Chia uprawniana i spożywana była już w czasach prekolumbijskich przez Azteków. Według legend Indianie  po zjedzeniu łyżki nasion szałwii hiszpańskiej byli w stanie maszerować całą dobę bez przerwy i bez konieczności spożywania dodatkowych posiłków. 

14,99 zł

Czosnek niedźwiedzi – występuje również pod nazwą czosnku cygańskiego lub cebuli czarownic. Jest rośliną, która była znana już w starożytności, a jego lecznicze właściwości odkryli Germanie uznając go jako uniwersalne lekarstwo. 

7,50 zł

kasza gryczana nie jest produktem zbożowym, lecz jest owocem niewielkiej gryki wskutek braku poddania jej procesowi palenia nie zawiera szkodliwego akrylamidu Kraj pochodzenia: Polska

9,00 zł

Majeranek wywodzi się z basenu Morza Śródziemnego, jest to bardzo popularna przyprawa i powszechnie stosowana praktycznie w całej Europie. 

5,00 zł
Pokazuje 1 - 12 produktów