DNA 

There are 5 products.

Jeden z najpowszechniej stosowanych suplementów przyczyniających się do zwiększenia wydolności fizycznej w czasie krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o wysokiej intensywności a w efekcie wydajniejszego, skuteczniejszego treningu . ..a wszystko to w potężnej dawce i trzech fantazyjnych smakach!

39,00 zł

DNA SUPPS CARNI-TEA to rewelacyjne połączenie L-karnityny i najwyższej jakości ekstraktu z zielonej herbaty – pozwoli Ci ono w bezpieczny sposób zadbać o osiągnięcie i utrzymanie wymarzonej sylwetki.

39,00 zł

O skuteczności działania kreatyny i jej przełożeniu na rezultat sportowy nikogo nie trzeba przekonywać. Przyczynia się ona bezpośrednio do zwiększenia wydolności fizycznej w czasie ćwiczeń o wysokiej intensywności a w konsekwencji na skuteczniejszy trening i szybszą regenerację. Trenuj i chwal się swoimi postępami!

54,00 zł

DNA PRE Pre-Workout to silna formuła przedtreningowa. Wszystkie zawarte w DNA PRE Pre-Workout substancje zostały odpowiednio wyselekcjonowane, a synergia ich działania efektywnie pobudza i zwiększa zdolności wysiłkowe organizmu.

75,00 zł

DNA VM 24 to kompozycja wysoko przyswajalnych witamin i minerałów. Nasza formuła posiada w składzie kompleks zaspokajający zapotrzebowanie dorosłego człowieka. Produkt szczególnie polecany jest osobom żyjącym aktywnie, szczególnie uprawiającym sport.

25,00 zł
Pokazuje 1 - 5 produktów