NATURALVIA WITAMINA C + DZIKA RÓŻA + BIOFLAWONOIDY CYTRUSOWE 120 tab

19,00 zł

Sposób przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci oraz w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Zawartość:

Masa netto: 122 g

Opakowanie zawiera 120 tabletek powlekanych.

Przeznaczenie:

Suplement przeznaczony dla osób dorosłych. Zalecany w trakcie oraz po wzmożonym wysiłku fizycznym. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Zalecana dzienna porcja i sposób użycia:

Zaleca się spożywać 1 tabletkę dziennie podczas posiłku popijając dużą ilością wody.

Ostrzeżenie o stosowaniu:

Nie należy przekraczać zalecanej, dziennej porcji do spożycia. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Osoby z kamicą nerkową, zaburzeniami gospodarki żelaza, kobiety w ciąży i matki karmiące stosowanie preparatu powinny skonsultować z lekarzem. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zawiera substancje słodzące. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety jest niezbędne do zachowania dobrego stanu zdrowia.

Skład:

Zawartość składników aktywnych w dziennej porcji:

Składniki odżywcze

zawartość w 1 tabletce

ZDS*

Kwas askorbinowy (witamina C)

500 mg

625%

Ekstrakt z dzikiej róży 4:1

100 mg

-

Bioflawonoidy cytrusowe

50mg

-

*procent dziennego spożycia

Składnik odżywczy: kwas l-askorbinowy (witamina C); substancja wiążąca: sorbitol; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; składnik odżywczy: ekstrakt z dzikiej róży 4:1, bioflawonoidy cytrusowe; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu; składniki otoczki: hydroksypropylometyloceluloza, polidekstroza, dwutlenek tytanu, glikol polietylenowy, talk.