Opakowania na żywność 

There are 10 products.

Prostokątny pojemnik BeSport z motywującym hasłem "EAT CLEAN TRAIN DIRTY" o pojemności 1 litra super szczelny nadaje się do mikrofalówki, zmywarki i zamrażarki łatwo myjące się tworzywo

7,99 zł

Sałatka to szybki i sycący sposób na drugie śniadanie zarówno do pracy, na uczelnię, jak i do szkoły. A do jej przenoszenia idealnie nadaje się pojemnik Itsy Bitsy Lunch Plus marki Sistema w kolorze różowym.

18,90 zł

Zalety produktu: Solidne zamknięcie - 2 klipsy Mocne uszczelki Pojemnik może być używany w mikrofalówce (bez pokrywki), zamrażarce oraz w zmywarce Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - wolnego od BPA oraz ftalanu! Odporny na temp. -20 do +100 stopni Celsjusza

17,00 zł

Nie musisz mieć kilku pojemników, aby dobrze zagospodarować swoją lodówkę! W jednym pudełku możesz zabrać też śniadanie do pracy czy szkoły na cały dzień. Wystarczy, że będziesz mieć pojemnik Split Accents marki Sistema wyposażony w dwie komory. Wykonany jest z tworzywa sztucznego, a jego szczelna pokrywa zamyka się na zatrzaski w kolorze białym.

15,90 zł

W pojemniku na przekąski Snack Attack Duo marki Sistema schowasz ulubione przekąski np. owoce, wafelki, ciasteczka, a nawet deser. Możesz pokusić się także o bardziej złożone kombinacje jak np. warzywa z dipem, albo jogurt z owocami i orzechami. Dzięki 3 oddzielnym komorom możesz wszystkie składniki przechowywać osobno!

28,90 zł

Połóż kres bałaganowi w lodówce i wszystkich kuchennych szafkach! Z tym pojemnikiem będzie to prostsze niż kiedykolwiek! Każdy z Twoich przechowywanych produktów uzyska swoje miejsce i nigdy więcej nie będziesz szukać składników podczas gotowania! Grunt to organizacja!

22,90 zł

W pojemniku na przekąski Snack Attack marki Sistema schowasz ulubione przekąski np. owoce, wafelki, ciasteczka, a nawet mały deser. Pojemnik wykonany jest z transparentnego tworzywa sztucznego w kolorze niebieskim, a jego wnętrze podzielone na 2 przegródki. 

19,90 zł
Pokazuje 1 - 10 produktów